czrozhlas ok111

Akce

Název akce Datum Popis
Ples Českého rozhlasu Ostrava pátek, 22. únor 2019
Slavíček z Podluží neděle, 10. březen 2019

BROLN se svými sólisty a známé cimbálové muziky z regionu Podluží se představí v neděli 10. března 2019 od 16:00 v koncertu věnovaném 100. výročí narození Boženky Šebetovské. Akce se koná v kulturním domě v Lanžhotě a bude zaznamenán a odvisílán brněnským studiem Českého rozhlasu.

Brněnská katedrála donátorům neděle, 17. březen 2019

BROLN se sólisty Klárou Strýčkovou - soprán, Lucií Hubenou - alt, Tadeášem Janoškem - tenor a Michalem Marholdem - bas, společně a Chrámovým pěveckým sborem Amatores Musicae Antiquae představí JANOVI PAŠIJE. Koncert se uskuteční od 18:00 hodin v brněnské katedrále na Petrově. Koncert je určen zvaným hostům.

Broln lidové pašije web

Martin Hrbáč neděle, 24. březen 2019

V neděli 24. března 2019 v sále kina ve Veselí nad Moravou oslaví majstr Martin Hrbáč spoleně s BROLN a horňáckými muzikanty své životní jubileum.

Janovi pašije - Svatováclavský hudební festival - Ostrava sobota, 13. duben 2019

BROLN se sólisty Klárou Strýčkovou - soprán, Ivou Kružíkovou - alt, Tadeášem Janoškem - tenor a Martinem Frýbortem - bas, společně a Chrámovým pěveckým sborem Amatores Musicae Antiquae představí v rámci Svatováclavského hudebního festivalu od JANOVI PAŠIJE. Koncert se uskuteční od 15:00 hodin v Evangelickém Kristově kostele v Ostravě .

Janovi pašije - Svatováclavský hudební festival - Jablunkov sobota, 13. duben 2019

BROLN se sólisty Klárou Strýčkovou - soprán, Ivou Kružíkovou - alt, Tadeášem Janoškem - tenor a Martinem Frýbortem - bas, společně a Chrámovým pěveckým sborem Amatores Musicae Antiquae představí v rámci Svatováclavského hudebního festivalu od JANOVI PAŠIJE. Koncert se uskuteční v 19:00 hodin v kostele Božího těla v Jablunkově.

Děti a píseň - Moravskoslezské kolo neděle, 26. květen 2019

V neděli 26.května od 13:30 v sále Janíkovi stodoly v Rožnově pod Radhoštěm proběhne další ročník Moravskoslezského kola soutěže dětských interpretů lidové písně děti a píseň. Pořadateli jsou BROLN, Český rozhlas Brno za spolupráce Společnosti pro lidové tradice.

LOGO CZ RICNI

Činnost BROLN finančně podporuje Jihomoravský kraj a statutární město Brno

                              logo brno

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com