czrozhlas ok111

 

2019 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 26.5.2019 (Janikova stodola) 

___________________________________________________________________________________________________

2019 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 22.6.2019 (divadlo Radost)

___________________________________________________________________________________________________

2018 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Rožnov pod Radhoštěm 20.5.2018 (Janikova stodola) 

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místekplakát web

Tereza Frýdová - Dubicko

Lucie Gajdová - Kyjov

Tereza Kašparová - Vsetín

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Klára Šimková - Vizovice

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Julie Vajdáková - Březůvky

Magdalena Žmolíková - Nedakonice

___________________________________________________________________________________________________

2018 - CELOSTÁTNÍ KOLO -  Brno 2.6.62018 (divadlo Radost)

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místek - Lašskoplakát web brno

Lucie Gajdová - Kyjov - Slovácko

Tereza Kašparová - Vsetín Valašsko

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou - Brněnsko

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka - Slovácko

Sabina Pourová - Jablonec nad Nisou - Severní Čechy

Klára Šimková - Vizovice - Valašsko

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice - Slovácko

Julie Vajdáková - Březůvky - Valašsko

Magdalena Žmolíková - Nedakonice - Slovácko

____________________________________________________________________________________________________

2017 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Kyjov 17.6.2017

Výsledky v abecedním řazení:

 xxxxplakát celost 17

xxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

xxxxxx

____________________________________________________________________________________________________

2017 - MORAVSKO - SLEZSKÉ KOLO - Valašké Meziříčí  14.5.2017

Výsledky v abecedním řazení:

Dorota Brůčkováplakát MaS 17

Vojtěch Frnka

Eliška Horehleďová

Anita Horvátová

Petr Huňař

Zuzana Jurenková

Veronika Kachlová

Amálie Koníčková

Alžběta Mičková

Babeta Růžičková

Adéla Řiháková

Matěj Velký

náhradníci:

Lucie Gajdová

Tereza Kašparová

____________________________________________________________________________________________________

2016 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Vsetín 5.6.2016  Děti a píseň 16 CR male

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místek

Patrik Hradecký - Domažlice

Veronika Kachlová - Bohumín

Tereza Kašparová - Vsetín

Sára Kokešová - Kozlovice

Lucie Kovářová – Jablonec nad Nisou 

Lucie Gajdová - Kyjov

Tereza Kašparová - Vsetín

Barbora Lošťáková - Bílovice nad Svitavou

Jan Pavlík - Hrubá Vrbka

Klára Šimková - Vizovice

Pavlína Tomčalová - Dolní Bojanovice

Julie Vajdáková - Březůvky

Magdalena Žmolíková - Nedakonice

 

____________________________________________________________________________________________________

2016 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Vsetín 5.6.2016  Děti a píseň 16 CR male

Výsledky v abecedním řazení:

Lucie Fizerová - Frýdek Místek

Patrik Hradecký - Domažlice

Veronika Kachlová - Bohumín

Tereza Kašparová - Vsetín

Sára Kokešová - Kozlovice

Lucie Kov c nad Nisou

Petra Lukůvková - Vsetín

Alžběta Mičková – Moravský Písek

Adéla Řiháková – Svatobořice - Mistřín

Adam Trávníček – Brno

 

_____________________________________________________________________________________________________

2016 - MORAVSKO - SLEZKÉ KOLO - Znojmo 15.5.2016Děti a píseň 16 MS male

 Výsledky v abecedním řazení:

 Tereza Bělešová - Lašsko

Lucie Fizerová - Lašsko

Nikola Hebertová - Haná 

Veronika Kachlová - Těšínské Slezsko

Sára Kokešová - Lašsko

Tereza Kašparová - Valašsko

Petra Lukůvková - Valašsko

Alžběta Mičková - Slovácko

Štěpán Pospíšil - Valašsko

Adéla Řiháková - Slovácko

Adam Trávníček – Hanácké Slovácko

Markéta Varmužová - Slovácko

Jako náhradníci byly určeny:

Nikol Martincová - Valašsko

Dana Rokytová - Valašsko.

 

_______________________________________________________________________________________________________

2015 - CELOSTÁTNÍ KOLO - Žďár nad Sázavou 4.10.2015Děti a píseň 15 CR male

Výsledky v abecedním řazení:

Hana Františáková -  Frýdek Místek

Veronika Kachlová - Bohumín

Ewa Kurková - Písečná

Barbora Larischová - Opava

Eliška Minksová - Frýdek Místek

František Polách - Drahotuše

Štěpán Pospíšil - Janová

Markéta Přibková - Domažlice

Alois Stavárek - Jihlava

Kateřina Vrzalová - Velká Bíteš

 

_______________________________________________________________________________________________________ 

2014 - CELOSTÁTNÍ KOLO (přehlídka) BrnoZpěváčci 14

LOGO CZ RICNI

Činnost BROLN finančně podporuje Jihomoravský kraj a statutární město Brno

                              logo brno

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com